Zatoka cudów

Zatoka cudów, zwana jako miasto Izydy została poświęcona egipskiej bogini płodności i opiekunki rodzin. Jest to idealne miejsce stworzone dla estetów - cieszyć będzie pięknem z dala od miasta. Zatoka cudów zaskoczy Was bogactwem koloru - turkusową wodą, która w zależności od głębokości będzie zmieniała się na ciemno granatową. Podczas zachodu słońca można podziwiać sylwetki gór w tle delikatnych odcieniach nieba.

W ciągu dnia czeka na Was przystanek w rezerwacie przyrody, gdzie mając jedynie maskę i rurkę można podziwiać życie raf koralowych. Będziecie zaskoczeni bogactwem podwodnego świata: zobaczycie fascynujące piękno i różnorodność fauny, wszystko znajduje się w bliskiej odległości od brzegu.

Oferujemy Państwu widok tajemniczych pozostałości antycznego miasta zatopionego pod krystaliczną wodą Morza Czerwonego (podwodne miasto, zatopiona historia miłosna).

Podczas wycieczki można skorzystać z rozrywek np. przejażdżka na bananie lub tabletce.

W trakcie wycieczki, zapraszamy na obiad na statku podczas którego posmakować można pysznych świeżych owoców morza (w formie bufetu).

Dodatkową atrakcją, jest relaks w łaźni tureckiej, która obejmuje szeroki kompleks procedur: sauna, peeling, masaż (temperatury w łaźni tureckiej nie są zbyt wysokie - zwykle nie więcej niż 80 stopni, a ciepło jest przekazywane poprzez dużą ilość pary).

Następnie peeling i masaż pianą. Będą Państwo mogli zrelaksować się na marmurowym łożu, które Turcy nazywają - " Kamienny brzuch". Ciało stanie się miękkie, a skóra - elastyczna. Doświadczycie prawdziwej przyjemności.

Podczas wycieczki zobaczycie niebiańską oazę z pokładu meleksa. Zapewniamy niezapomniane wrażenia!

W podróży będzie nam towarzyszyć fotograf który nagra niezapomniane filmy.

Na wycieczkę trzeba zabrać: strój kąpielowy, ręcznik, okulary, kapelusz, krem do opalania, jeżeli posiadasz rozszerzoną polisę do uprawiania sportów ekstremalnych - polisę ubezpieczeniową.
Wycieczki organizowane są: Wtorek
Wycieczka trwa: 09.00-16.00
Cena dla dorosłych: 35$
Cena dzieci: 18$