Wyspa Super Utopia

W śród krystalicznie czystych wód Morza Czerwonego jest prawdziwe cudo - Wyspa Utopia. Wyspa jest bardzo popularna wśród turystów, mówią, że piasek na wyspie ma właściwości lecznicze. Nawet krótki odpoczynek na piasku daje poczucie przypływu sił.

Ta niesamowita wyspa na mapie pojawiła się niedawno, ponieważ kilka razy w roku całkowicie przykrywają ją wody Morza Czerwonego. Pomimo faktu, że wyspa nie ma roślinności, to biały piasek i przyjazne czyste wody Morza Czerwonego zawsze przyciągały turystów.

Podczas wycieczki, oprócz relaksu na pięknej plaży z uzdrawiającym piaskiem, czeka na Ciebie dwa przystanki na nurkowanie w pięknych rafach koralowych i wędkarstwo ze statku.

Rafy koralowe Morza Czerwonego swoim pięknem i różnorodnością zajmują jedno z pierwszych miejsc na świecie. Krystalicznie czysta woda pozwala łatwo oglądać niesamowity podwodny świat już podczas nurkowania.

Na życzenie możecie wykonać przejażdżkę na bananie lub na tabletce doświadczając prawdziwej dziecięcej radości.

Łowienie ryb w Morzu Czerwonym również pozostawia niezapomniane wrażenia.

Na statku czeka na Was pyszny obiad. Napoje bezalkoholowe oferowane przez cały dzień.

Na wycieczkę trzeba zabrać: aparat fotograficzny, strój kąpielowy, ręcznik, okulary, kapelusz, krem do opalania, jeżeli posiadasz rozszerzoną polisę do uprawiania sportów ekstremalnych - polisę ubezpieczeniową.
Wycieczki organizowane są: Codziennie
Wycieczka trwa: 09.00-16.00
Cena dla dorosłych: 30$
Cena dzieci: 15$