Z Best Trip czekają na was tylko żywe wrażenia z wakacji !!!

Wybierając się do jednego z najbardziej tajemniczego i starożytnego kraju świata Egipt, możesz być pewien, że z firmą Best Trip dotrzesz do najciekawszych i najbardziej spektakularnych tras w tym kraju pełnym cudów.

W Hurghadzie - jednym z dziesięciu najlepszych miejsc turystycznych na świecie, czekają na Was piękne plaże z ciepłym piaskiem i z niepowtarzalnym Morzem Czerwonym. Jego rafy koralowe z unikalnością podwodnego ekosystemu słusznie zajmują wiodącą pozycję w świecie piękna. Niesamowita, krystalicznie czysta woda pozwala w łatwy sposób badać podwodny świat pełen magii. Podwodne życie mogą podglądać nie tylko profesjonalni nurkowie ale również miłośnicy snurkowania. Dla tych, którzy nie potrafią pływać, lub z jakichkolwiek innych przyczyn wolą oglądać podwodny świat suchą stopą, firma Best Trip umożliwia zapoznanie się z podwodnym światem ze specjalnych łodzi podwodnych wyposażone w duże paronimiczne okna widokowe.

Hurghadę uwielbiają miłośnicy morskich wycieczek oraz wodnych atrakcji. Zaprasza ona najpiękniejszymi rafami koralowymi znajdującymi się w niewielkiej odległości od linii brzegowej. Dzięki wyspie Big Giftun, która osłania Hurghadę od silnych wiatrów i prądów morskich, natura sama stworzyła idealne warunki do nurkowania i snurkowania o dowolnej porze roku. Firma Best Trip stale dba o najwyższy poziom usług zapewniając swoim gościom dużo nowych ekscytujących programów wakacyjnych.

Hurghada - to nie tylko wspaniałe plaże i wspaniałe ciepłe Morze Czerwone. Hurgada stoi na skrzyżowaniu dwóch potężnych żywiołów - morza i pustyni. Na pustyni, można poznać siebie, to miejsce obarczone wieloma pytaniami i odpowiedziami, ono kusi i przeraża swoją wielkością i nieskończonością. Wybierając jedną z wycieczek na pustynię z firmą Best Trip, otrzymacie wiele niezapomnianych przeżyć. Firma Best Trip zapewnia profesjonalny sprzęt tj. jeep lub na quad, umożliwia zapoznanie się z kulturą Beduinów, pierwotnych mieszkańców pustyni.

Różnorodność oferowanych programów daje swobodę wyboru i dopasowania do indywidualnych potrzeb.

Egipt - kraj z bogatym dziedzictwem kulturowym i historycznym, jest jedną z najstarszych cywilizacji, które pozostawiły po sobie niezatarty ślad w historii ludzkości. Firma Best Trip z wielką przyjemnością poprowadzi Was w tym ekscytującym i pełnym tajemnic świecie z zaskakującymi odkryciami światowej historii i kultury egipskiej.

Egipt - wyjątkowa kompilacja tajemniczej epoki faraonów, bogatej kultury islamskiej i starożytne dziedzictwo chrześcijańskie. Wiele różnych kultur pozostawiło swój ślad w historii i kulturze Egiptu. Ciekawe i różnorodne programy historyczne i kulturalne oferowane przez Best Trip, pomogą odkryć Egipt na nowo.

Best Trip pomoże ubarwić wszystkimi kolorami tęczy Wasze wakacje i uczynić ich naprawdę niezapomnianymi. Jeszcze nie raz będziecie wracać do tego gościnnego kraju pełnego cudów, dokonując wiele nowych odkryć w towarzystwie Firmy Best Trip.