Wyspa Giftun

Hurghada jest międzynarodowym centrum ćwiczenia sportów wodnych takich jak windsurfing, żeglowanie, łowienie głębokomorskie czy pływanie, ponadto to jedno z najbardziej niesamowitych miejsc na świecie do uprawiania wszelkiego rodzaju nurkowania. Podwodne ogrody zaprezentują nam różnorodność rzadkich ryb i raf koralowych.

Dla tych, którzy chcą cieszyć się podwodnymi widokami bez konieczności nauki nurkowania, snorkeling jest znakomitym rozwiązaniem; on także jest bardzo popularny w Hurghadzie. Można go ćwiczyć przy mniejszym nakładzie nauki, jednak warto udać się na kurs bezpieczeństwa i orientacji, który się tutaj odbywa. Ze względu na swoją centralną lokalizację, miasto jest bramą do wielu miejsc nurkowania w Morzu Czerwonym i jest także słynne z tego że posiada dostęp do wielu niezamieszkałych przybrzeżnych raf i wysepek. Jest to prawdziwe eldorado dla tych, którzy potrafią docenić piękno podwodnego świata.

Małe wygodne łódź będzie przeprowadzać do pięknych raf koralowych, gdzie można dołączyć do tajemniczego podwodnego świata. Niesamowite czystość wody ułatwia zapoznanie się z flory i fauny Morza Czerwonego z pomocą maski i płetwy.

Na statku całej podróży będą oferowane napoje bezalkoholowe i pyszny obiad.

Na wycieczkę trzeba zabrać: aparat fotograficzny, strój kąpielowy, ręcznik, okulary, kapelusz, krem do opalania.
Wycieczki organizowane są: Codziennie
Wycieczka trwa: 09.00-16.00
Cena dla dorosłych: 15$
Cena dzieci: 8$