Dom delfinów

Zanim dotrzemy do pierwszej rafy “Dolphin House” proponujemy 1,5 godziny relaksu i opalania na pokładzie. Szczęśliwcy będą mogli spotkać delfiny bawiące się wokół statku.

Rafa koralowa jest naturalnym środowiskiem delfinów. Będą mogli państwo zobaczyć z bliska jak żyją oraz zachowują w swoim środowisku. Nie są wyszkolone przez człowieka, zachowują się naturanie, spontanicznie. Jeśli będą chciały się z państwem bawić to tylko z własnej woli. Zatem przypominamy, że nie możemy obiecać na 100% spotkania z delfinami. Przy gorszych warunkach pogodowych istnieje możliwość, że ich nie zastaniemy. Szanse na spotkanie z delfinami wachają się ok. 90%.

Sama rafa koralowa oferuje piękne kolorowe koralowce, egzotyczne ryby i inne podwodne stworzenia. Znajduje się daleko do typowo turystycznych zatłoczonych punktów nurkowych. Podczas wycieczki przewidziane są trzy postoje w trzech różnych rafach.

Sporty wodne (banan).

Po południu lunch na pokładzie statku w formie bufetu.

Na wycieczkę trzeba zabrać: strój kąpielowy, ręcznik, okulary, kapelusz, krem do opalania, jeżeli posiadasz rozszerzoną polisę do uprawiania sportów ekstremalnych - polisę ubezpieczeniową.
Wycieczki organizowane są: Codziennie
Wycieczka trwa: 09.00-16.00
Cena dla dorosłych: 20$
Cena dzieci: 10$