Kursy nurkowania PADI OWD

Kurs nurkowania PADI OWD Hurghada Minimalny wiek: 10 lat.

Kurs nurkowania w Hurghadzie, składa się z nurkowań basenowych i nurkowań na wodach otwartych (Morze Czerwone - Hurghada).

Kurs nurkowania w Hurghadzie jest prowadzimy w małych grupach. Zajęcia teoretyczne z teorii nurkowania pozwolą Ci zapoznać się z podstawową wiedzą, niezbędną do bezpiecznego nurkowania.

Podczas kursu nurkowania w Hurghadzie PADI Open Water Diver studenci czytają książkę i oglądają film w języku polskim. Początkowo nurkowania odbywają się w wodach basenowych podczas których studenci uczą się podstawowych umiejętności nurkowych.

Program kursu nurkowania zbudowany jest w ten sposób, że zaczynamy od wykonywania ćwiczeń prostych jak np. oddychanie pod wodą do coraz trudniejszych jak np. oczyszczanie maski z wody. W czasie nurkowań na wodach otwartych nurkujemy z łodzi i wykonujemy te same ćwiczenia co w części basenowej oraz uczestniczymy w wycieczkach podwodnych poznając wspaniały świat raf koralowych.

Zaliczenie cześci praktycznej polega na wykonaniu wszystkich ćwiczeń, które znajdują się w programie kursu nurkowania. Po ukończeniu kursu posiadasz uprawnienia uznawane na całym świecie do samodzielnego nurkowania do głębokości 18 metrów.

Na wycieczkę trzeba zabrać: aparat fotograficzny, strój kąpielowy, ręcznik, okulary, kapelusz, krem do opalania, jeżeli posiadasz rozszerzoną polisę do uprawiania sportów ekstremalnych - polisę ubezpieczeniową.
Wycieczki organizowane są: Codziennie
Wycieczka trwa: 09.00-16.00
Cena: 230$
Cena książki: 75$