Sklep Kwiat bawełny

Uważa się, że miejscem narodzin bawełny jest Egipt. Istnieją dowody na to, że Egipcjanie już 2500 lat pne byli w stanie zrobić tkaniny najwyższej jakości. Mumie egipskich faraonów w tym czasie były zawinięte w gęstości tkaniny ponad 500 nici na cal. Przykładowo, tkaniny tego typu obecnie mają gęstość 1 350 włókien na cm.

Technologia obróbki egipskiej bawełny jest wysokiej jakości. Tylko w Egipcie uprawiana jest długo odcinkowa bawełna (35-45 mm). To jest zupełnie naturalna bawełna, uważana za jedną z najlepszych na świecie. W Stanach Zjednoczonych, 40% bawełny pochodzi z importu z Egiptu. Jest to kompozycja materiału, który nie ma żadnych dodatków chemicznych lub zanieczyszczenia. Egipska bawełna jest całkowicie czysta i należy do górnej klasy jakości. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii przetwarzania tkaniny włókna są miękkie, gładkie i jasne, a jednocześnie bardzo mocne.

W kwiaciarni bawełnianej można znaleźć wyroby wysokiej jakości wykonane z bawełny w bardzo przystępnej cenie. Tutaj można kupić ręczniki, serwetki, pościel, koszule, tuniki, szlafroki i inne ubrania z bawełny.

Pościel z bawełny sprzedawane w sklepach Kwiat bawełny, często ozdobione haftem, aplikacją. Rzadko turystom udaje się oprzeć pokusie, aby nie kupić zestawu pościeli. Zwłaszcza, że cena jest całkiem rozsądna. Pościel i ręczniki są wykonane z wysokogatunkowej bawełny, są bardzo trwałe, mogą słuzyć 5-8 lat. Oprócz pościeli, szlafroków frottesą również miękkie ręczniki i koszulki bawełniane W sklepie kwiat bawełny można kupić przepiękne narzuty bawełniane.

Na wycieczkę trzeba zabrać: Pieniądze na zakupy.
Wycieczki organizowane są: Codziennie
Wycieczka trwa: W każdej chwili
Cena: wolny