El Gouna autobusem, dom delfinów

El-Gouna - luksusowy a zarazem nowoczesny kurort znajdujące się ok. 20 km na północ od Hurghady. Poprzez utworzenie sieci kanałów łączących hotele przypomina Wenecję. Nowoczesna zabudowa miasteczka znajduje się przy pięknej piaszczystej plaży, która obmywana jest przez płytkie, krystalicznie czyste morze, poprzecinane błękitnymi lagunami.

El-Gouna ma do zaoferowania wiele luksusowych hoteli, sklepów, restauracji na światowym poziomie, klubów, dyskotek, które posiadają w swojej ofercie wiele atrakcji.

Dla osób lubiących spokojny wypoczynek, kurort oferuje piękne, piaszczyste plaże, obmywane przez lazurowe wody Morza Czerwonego.

Jest również idealnym miejscem do spędzania aktywnego wypoczynku. Znajduje się tutaj imponujące pole golfowe, korty tenisowe, wypożyczalnie rowerów, quadów oraz go-cartów oraz szkółki jazdy konnej. Natomiast dla miłośników sportów wodnych El Gouna ma do zaoferowania szkoły windsurfingowe, wypożyczalnie sprzętu sportowego, bazy płetwonurkowe, baseny. Ze względu na idealne warunki wiatrowe oraz płytką wodę El Gouna słynie z kitesurfingu. Co roku przyjeżdżają tu turyści z całego świata, aby spróbować tego sportu.

Jest idealnym kurortem dla osób lubiących zarówno spokojny wypoczynek na plaży oraz dla tych, którzy aktywnie wolą spędzać swój czas.

Wygodny autobus przywiezie Was do przyjaznej i pięknej El-Gouny. Można podziwiać słynne pola golfowe.

Można zwiedziac miejscowe akwarium, po powrocie na statek podawany jest lunch w formie szwedzkiego stolu oraz napoje.

Na przystani dostępny jest sprzęt do snurkowania (tzw.ABC rurka, maska, pletwy) na 2 rafy koralowe-snurkowanie miedzy jednym a drugim postojem podawany jest lunch w formie szwedzkiego stołu oraz napoje powrót do hotelu.

Na wycieczkę trzeba zabrać: aparat fotograficzny, strój kąpielowy, ręcznik, okulary, kapelusz, krem do opalania.
Wycieczki organizowane są: wtorek
Wycieczka trwa: 09.00-17.00
Cena dla dorosłych: 30$
Cena dzieci: 15$